Şirketimiz. Değerlerimiz. İnançlarımız.

Şirketimiz ana faaliyet konusu iklimlendirmedir. Merkezi sistem chiller, montaj, parça değiştirme Start-up hizmetleri periyodik bakım hizmetleri, pistonlu ve vidalı soğutma grupları servisi, paket klima cihazları servisi, klima santralleri, fan coil üniteleri servisi, kompresör overhaul(ağır bakım) hizmeti, kanallı split montaj, bakım ve arıza hizmeti. Havalandırma sistemleri imalat ve kurulumu, nemlendirme ve nem alma sistemleri kurulumu, sistem odaları soğutulması ve tozsuzlaştırma sistemleri,  su soğutma kuleleri, vantilatör ve aspiratör imalat ve kurulumları firmalara özel proses çözüm hizmetlerini vermektedir.

Şirketimiz, TEKNOGEN,FUJUTSİ,MRV ENDÜSTRİ ve ECA‘nın yetkili servisliğini sürdürmekle beraber marka bağımsız olarak ta diğer cihazlara da hizmet verilmektedir.

“Tecrübemiz ve bilgi birikimimiz, dinamik kadromuz ve yenilikçi yapımızla daima daha iyi çözümler üreterek daha kaliteli hizmetler sunabilmektir. Çalışma prensiplerimiz dürüstlük, güven ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre ürün ve hizmetleri sunabilmek amacıyla sektördeki gelişmeleri takip ederek kaliteyi en üst seviyede tutmaktır. Müşterimize önce bilgi sonra klima anlayışı ile hizmet sunmaktır. Müşteri ihtiyaçlarını en üstün kaliteyle en uygun fiyatlarda karşılamaktır.”

Konfor ve endüstriyel amaçlı tesis edilmiş olan iklimlendirme ve soğutma gruplarının problemsiz bir şekilde görevlerini yerine getirmeleri, destekledikleri birimlerdeki imalatın ve iş sürekliliğinin korunması açısından çok önemlidir. Özellikle imalat ve proses iklimlendirmesindekullanılan soğutma cihazlarıağır çalışma şartlarına göre dizayn edilmiş makineler olup, problemsiz bir işletme için koruyucu periyodik bakıma ihtiyaç duyarlar.

Soğutma ve klima sistemlerinde, yapılacak olan bakımın amacı, cihazın mekanik ömrünü uzatmakla beraber, imalat ve iş sürekliliğinin, soğutma problemlerinden dolayıdurmasını önlemektir, bunu sağlamak içinde periyodik kontrollerde, sistemlere “kestirimci bakım” mantığı ile yaklaşılıp olasıarızalar bakım esnasında tespit edilerek, problem haline gelmeden çözümlenirler. Olası bir arıza durumunda ise 24 saat kesintisiz hizmet sloganımız çerçevesinde mesai saatleri dışında olsa dahi, arıza ihbarıüzerine arızaya müdahale edilerek gereken teknik hizmet kesintisiz olarak sağlanmaktadır.